Jeśli dokonany zakup nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia przesyłki.

Pamiętaj, że zwracane produkty udostępniane są do dalszej sprzedaży, więc odeślij je w takim stanie, w jakim sam chciałbyś je otrzymać!

Aby dokonać zwrotu, zapakuj bezpiecznie produkty i odeślij na adres naszego magazynu: 

Bohemi Soul Magazyn

34-520 Poronin

ul. Jana Kasprowicza 97B

tel.+48 883 881 664

e-mail: help@bohemisoul.com

Prosimy, wydrukuj formularz zwrotu załączony poniżej i uzupełnij go (lub napisz go odręcznie jeśli nie masz dostępu do drukarki) i dołącz do przesyłki - to znacznie ułatwi nam pracę i przyspieszy realizację zwrotu!

FORMULARZ (LINK DO POBRANIA)

Pamiętaj:

  1. Jako kupujący masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych od odebrania przesyłki. Po tym terminie zwroty nie będą przyjmowane, a koszty ponownej wysyłki będą spoczywały na kupującym.
  2. Koszty przesyłki zwrotnej do naszego magazynu ponosi kupujący.
  3. W przypadku częściowego odstąpienia od umowy powodującego obniżenie łącznej wartości transakcji poniżej kwoty uprawniającej do bezpłatnej wysyłki (tj. 800,00zł) jesteś zobowiązany pokryć koszty dostarczenia pozostałych rzeczy, co do których umowa nadal obowiązuje w terminie 3 dni od złożenia nam oświadczenia o odstąpieniu. Jeśli koszty te, nie zostaną uciszone we wskazanym terminie, jako sprzedawca uprawnieni jesteśmy do potrącenia niniejszej kwoty z kwoty zwracanej w związku z odstąpieniem od umowy.
  4. Towarów zakupionych w sklepie internetowym nie można zwracać w sklepach stacjonarnych.
  5. Prosimy o nienadawanie paczek na koszt adresata, pobraniowych oraz przesłanych do punktów odbioru.
  6. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.
  7. Jesteśmy zobowiązani dokonać zwrotu wartości produktu wraz z kosztami jego dostawy niezwłocznie, a najpóźniej w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży lub dowodu jego odesłania. 
  8. Zwrot płatności jest realizowany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji  lub ewentualnie za zgodą klienta za pośrednictwem innej formy płatności.
  9. Nieodebrana przesyłka jest traktowana jako niewywiązanie się z umowy zawartej na odległość i w tym przypadku sprzedawca ma prawo ubiegać się o zwrot kosztów z tytułu odszkodowania za nieodebranie przesyłki i związane z tym poniesione koszty.

W przypadku ewentualnych pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 pod adresem: help@bohemisoul.com