Bohemi Soul

Think Eco

Od początku istnienia marki tworzymy i szyjemy w Polsce. Nasza moda to moda świadoma i zrównoważona, to moda przyjazna środowisku. Zrównoważona to taka, która ma ogromny wypływ na środowisko. Tworzenie rzeczy daje nam ogromną satysfakcje, tworzymy ją z ludźmi, którzy świadomie podążają za „slow Fashion”. Naszym mocnym akcentem jest to, że staramy się sprzedawać DROPAMI czyli minimalizować odpady po produkcyjne. Dzięki czemu produkujemy tyle ile ma się sprzedać, jeśli widzimy większe zainteresowanie staramy się odszywać dalej na bieżąco następny DROP.

Nasza moda lubi się zmieniać, trochę jak kobieta. Nasze ubrania to ubrania w stylu Boho, ale nie tylko. Bohemi Soul to przede wszystkim wygoda i codzienność. Tu nie ma miejsca na to, że założysz to raz i położysz w szafie. Ma być zawsze na czasie i zawsze komfortowo, od początku towarzyszy nam taka filozofia.

Cały czas dążymy do tego, żeby w naszych produktach były jak najlepsze składy. Dlatego też nasze materiały kupujemy lub produkujemy lokalnie -oczywiście w Polsce bądź z Francji czy też z Hiszpanii. 

Dzięki temu, że cały proces produkcji odbywa nie w Polsce, mamy ogromną świadomość i kontrole nad tym, że do klienta trafia produkt „odpowiedzialny”. 

Eco packing- zminimalizowaliśmy ilość rzeczy, które składają nie na opakowanie. Nasz zamówienie są dostarczane do Was w pudełkach papierowych w środku znajdziecie tylko bibułkę oraz pocztówkę z podziękowaniem, papierową metki…. I na tym koniec. Podczas pakowania na ma u Nas miejsca na wycinanie etykiety i wrzucanie reszty bez użytecznej makulatury, wszystko jest zoptymalizowane do minimum czyli znowu przyjazne środowisku.

Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się na magazynie. Zostaw swój aktualny adres e-mail poniżej.
Email