Bohemi Soul

FILOZOFIA MARKI

Bohemi Soul to nasza praca, nasza pasja i większość naszego życia. Wszystko co robimy zgodne jest z naszymi przekonaniami i spojrzeniem na świat. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość tworzonych produktów oraz utrzymanie świetnych relacji zarówno z naszymi Klientkami, jak i wszystkimi dostawcami i współpracownikami.

Filozofię marki Bohemi Soul doskonale opisuje hasło „Made Locally” – wszystkie nasze produkty wykonywane są w Polsce, w zaprzyjaźnionych niewielkich szwalniach, dziewiarniach, farbiarniach i innych zakładach produkcyjnych, często rodzinnych. Każde z tych miejsc wyspecjalizowane jest pod innym kątem – gdzie indziej powstają nasze komplety dresowe, kurtki puchowe, jeansy czy też swetry, tak samo jak wszelkie guziki, suwaki i metki. Od lat korzystamy z usług tych samych polskich firm, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie – budowanie długotrwałych, przyjacielskich relacji opartych na wzajemnym szacunku to nasza specjalność i podstawa efektywnego funkcjonowania.

Efektem powyższej filozofii są ubrania Bohemi Soul – produkty najwyższej jakości, przemyślane, nieszablonowe i wykonane z dbałością o każdy detal. Cały nasz proces produkcyjny składa się z licznych etapów i uwzględnia pracę wielu osób. Nasze panie konstruktorki, krojczynie i szwaczki wkładają ogrom pracy w solidne dopieszczenie każdego z naszych projektów, zanim finalny produkt faktycznie trafi do sprzedaży.

W Bohemi Soul tworzymy rzeczy dla świadomych konsumentów – nic nie jest przypadkowe, każdy nasz produkt jest dokładnie przemyślany i niepowtarzalny. Proces wyszukiwania materiałów jest długi i często żmudny – wybieramy tylko te tkaniny, dzianiny i przędze które spełniają nasze wymagania pod względem jakościowym i wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju. Stawiamy na materiały z naturalnych surowców, dodatkowo posiadające certyfikaty świadczące o ich etycznym, ekologicznym i zrównoważonym pozyskaniu i produkcji (ubrania Bohemi Soul posiadają m.in. certyfikaty GOTS, OEKO-TEX, Lenzing, Ecovero, Better Cotton Initiative, RDS, Downpass, Resposible Wool Standard). Zarówno nasz proces magazynowania, jak i pakowania zamówień odbywa się w całości bez użycia plastiku.

Dokładamy wszelkich starań aby ubrania Bohemi Soul zgodne były z zasadą „garderoby kapsułowej” – świetnie pasowały do siebie nawzajem, były bazą na całe lata i dawały naszym Klientkom możliwość tworzenia niezliczonych kombinacji outfitów. Dbamy o niepowtarzalność, dlatego nasze rzeczy produkowane są raczej w krótkich seriach, wprowadzanych do sprzedaży regularnie w tzw. dropach (co pomaga nam też minimalizować odpady poprodukcyjne). Staramy się natomiast aby nasze bestsellerowe rzeczy z działu basic były dostępne przez okrągły rok. O wszystkim co się pojawi u nas w przyszłości informujemy Klientki na bieżąco w mediach społecznościowych – nie ma u nas miejsca na niedomówienia czy tajemnice. Lubimy się wyróżniać, dlatego bardzo często można u nas znaleźć nieszablonowe wzory, a także tworzone specjalnie dla nas niespotykane kolory.

Zapraszamy Was serdecznie do naszego świata Bohemi Soul. ❤

Polecamy

Kurtka Jeansowa Classic Blue
342.30 
Sweter Vichy Ribbed
359.40 
Top Rea Paisley
167.20 
Koszula Roya Beige
244.30 
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się na magazynie. Zostaw swój aktualny adres e-mail poniżej.
E-mail